3 Farklı Boy Vakumlu Hurç Bir arada Bence bu fiyata bu ürünü sak

2014-03-24 20:43:00
3 Farklı Boy Vakumlu Hurç Bir arada Bence bu fiyata bu ürünü sak |  görsel 1

https://www.ruyaseli.net/urunler/3-farkli-boy-vakumlu-hurc-birarada/19707/

 

3 adet 70x100  60x80  50x60  ebatlarında gönderilecektir.

Basit bir elektrik süpürgesi ile kolayca vakumlanılır.

Eşyalarınızın hacmini 75 e kadar küçültür. Yani 4 tane kazak katlayıp koyacağınız bir rafa 2 büyük boy yorganı sığdırabilirsiniz.

  • Seyahatlerde çok yer kaplayan eşyaları vakumlayarak bavulda yer kaplamalarını önleyebilirsiniz.
  • Defalarca açıp tekrar tekrar vakumlayabilirsiniz.
Kışa veda yaza merhaba derken aslında sadece kışa değil kışlık eşyalarımıza da veda ediyoruz. Sonuçta hiçbirimiz 500 mt2 evlerde yaşamıyoruz. O yüzden yazlık, kışlık eşyalarımızı döne döne raflara seremiyoruz. Yaz gelince kışlıklar, yorganlar, battaniyeler kalkıyor kış gelince de yazlık eşyalar.
 
Pratik olan herşeye zaafım vardır. Hem pratik hemde kullanışlıysa o ürünü kesin alır denerim. Vakumlu urç gibi. İçine istediğiniz herşeyi koyabilirsiniz. Kazaklarınızı,yazlıklarınızı, yorganlarınızı, battaniye gibi her türlü tekstil ürünlerinizi koyabilirsiniz. Elektrik süpürgesiyle havasını aldıktan sonra örneğin 20 cm kalınlığındaki bir battaniye 4 cm e kadar incelebiliyor ve bir dolabın rafına 1 yorgan koyabilecek yeriniz varken vakumlu urç sayesinde 4 tane yorganı koyabiliyorsunuz. Üstelik şeffaf ve sıkıştırılmış görünümüyle gözümüzü de rahatsız etmiyor.İçindeki ürünü tamamen sıkıştırdığı için hiçbir yerden hava almıyor ve 10 sene sonra bile urcu açsanız tekrar o günkü temizliğini, kokusunu ve hijyenikliğini koruyor.
 
Her pratik ürün gibi bunuda denedim ve çok çok memnun kaldım. Her evde mutlaka olması gereken  bir ürün. Dedimya hiçbirimiz 500mt2 lik evlerde oturmuyoruz. Sonuçta hepimizin alanı kısıtlı. Bence bu fiyata bu ürünü sakın kaçırmayın hemen alın ve deneyin...

0
0
0
Yorum Yaz